Foto: instagram.com/morbidmistres

/ 0 / Henrieta Balázsová
Bol ňou trojnohý muž s dvomi pohlavným údmi.

Ak si myslíte, že ste už videli a počuli všetko, mýlili ste sa. Môžete si to povedať až po prečítaní tohto naozaj bizarného príbehu z druhej polovice 19. storočia. Dovolíme si tvrdiť, že o zvláštnejšom milostnom príbehu ste ešte nepočuli.

Blanche Dumas sa narodila v roku 1860 na ostrove Martinik (ostrov v Malých Antilách v Karibiku). Jej otcom bol Francúz a jej matka bola afrického pôvodu. Žiaľ, keď sa Blanche narodila, nevyzerala ako väčšina ostatných detí…

Blanche mala totiž abnormálne širokú panvu, z ktorej jej vyrastali až 3 nohy, pričom ani jedna z nich nebola vyvinutá dokonale. To však ani zďaleka nie je všetko. Blanche mala tiež nie 2, ale až 4 prsníky – všetky kompletne vyvinuté, aj s bradavkami. Druhý pár prsníkov mala Blanche v oblasti brucha.

Jej ochorenie však bolo naozaj extrémne bizarné a zároveň i unikátne, nakoľko Blanche mala zdvojenú aj vagínu. Jej pohlavný orgán však nebol zdvojený len vo vnútri jej tela, ale aj navonok. Žena totiž mala 2 pošvy, pričom obe boli plne vyvinuté a obe z nich boli veľmi citlivé.

Ako hovorí samotná Blanche, práve to bolo dôvodom toho, prečo bol jej sexuálny apetít extrémne vysoký. Možno vás to prekvapí, no mala naozaj veľmi veľa nápadníkov a sama sa nechala počuť, že je to preto, že “mužov vie zabaviť obomi vagínami.”

Blanche Dumas. She was born on the Caribbean island of Martinique in 1860. She had a third leg attached to her sacrum, and her two primary legs were said to be imperfectly developed. The third leg was without a mobile joint but had a bend in it where the knee would have been. Her pelvis was wider than normal and she had double genitalia as well as a duplicate bowel and bladder. To the right of her middle leg was the stump of another limb; it's unknown at this time whether this stump was naturally occurring or the site of a surgical amputation, but promoters sought to maximize its appeal by adorning it with nipples and advertising it a pair of "well-formed" extra breasts. • #MorbidMistres #BlancheDumas #Scare #Horror #Macabre #Scary #Life #Freaks #FreakShow #Morbid

A post shared by @ morbidmistres on

Blanche sa preto rozhodla svoje “nadanie” zužitkovať a presťahovala sa do Paríža, kde sa stala kurtizánou, teda prostitútkou vo vyšších spoločenských kruhoch. O nápadníkov síce núdzu nemala, no jedného dňa sa rozhodla všetkých odsunúť stranou, a to kvôli svojej veľkej láske.

Ako by tento príbeh ešte nebol dosť bizarný, pokračuje tým, že Blanche sa dozvedela, že slávny Juan Baptista dos Santos je práve na európskom turné a namierené má aj do Paríža. Ak sa pýtate, kto bol tento muž s menom ako z mexickej telenovely, bol ním trojnohý muž, ktorý bol obdarený dvomi pohlavnými údmi.

Ich vzťah je však dodnes plný otáznikov a viaceré zdroje sa v informáciách o ňom rozchádzajú. Niektoré uvádzajú, že Blanche sa síce verejne vyjadrila, že túži po súloži s Juanom, no ten sa s ňou stretnúť nechcel. Iné zdroje zas uvádzajú, že títo dvaja sa nielenže stretli, ale už spolu aj zostali a Blanche kvôli Juanovi zavesila svoje remeslo na klinec.

Keďže my radi veríme v šťastné konce, vyberáme si druhé možné ukončenie tohto príbehu. Nech si už vy zvolíte ktorékoľvek, veríme, že príbeh o živote Blanche Dumas zaujal aj vás.

Pozri aj: Spolovice kura, spolovice človek. Takéto dieťa sa v roku 1735 narodilo 28-ročnej Nemke

thehumanmarvels, scoopwhoop


Komentovať (0)